HAKKIMIZDA

 

 vinç vinc. yük asansör, yük asansörü, ceraskal, careskal, caraskal, dış cephe vinci, monoray vinç, pergel vinç, vinç çeşitleri, vinç fiyatları, vinç servis, vinç servisi, vinç bakım, vinç bakımı, vinç arıza ,vinç tamir, vinç tamiri ,vinç tamircisi ,vinç bakımcısı, vinç imalat,  vinç, vinc servis, vinc servisi, vinc bakım, vinc bakımı, vinc tamiri, vinc tamircisi, vinç imalatçıları, vinç bakım onarım, vinç bakım yönetmeliği, vinç bakım talimatı, vinç peryodik bakım, vinç makinaları, caraskal tamiri, caraskal servisi, careskal bakım, careskal bakımı, caraskal tamircisi, yük asansör servis, yük asansör servisi, yük asansör bakım, yük asansörü bakımı, yük asansör tamircisi, yük asansörleri, yük asansör çeşitleri, yük asansörü peryodik bakım, ikitelli vinç

 

Vinç ve caraskal tamir ve bakımı ile ilgili olarak Mesleki Yeterlilik Belgesi sertifikamız bulunmaktadır.


Vinç sektöründe 23 yılı aşkın tecrübesiyle ve bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz vinç teknoloji ve ekipmanlarını yakından takip ederek sektördeki her ihtiyaca anında cevap verebilecek kapasitesiyle siz sayın müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Demak Vinç monoray. tek kiriş ve çift kiriş köprü vinçler. alçak tavan vinçleri. pergel vinçler, yük asansörleri, enerji alım sistemleri, vinç ekipmanları konusunda lider ve uzman bir vinç firmasıdır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız en üst düzeyde müşteri memnuniyetini, kaliteli ürünleri ve alanında uzman personeliyle hızlı ve etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

7/24 servis alınabilmesi için yıllık periyodik bakım anlaşması yapılması gerekmektedir. Bu işletmelerin 3 ayda bir periyodik bakımlarını yaparak 3 aylık periyodik bakım raporu verilmektedir.

Adres
: İkitelli O.s.b. Demirciler San.Sit. C-1 Bl.No.201 İKİTELLİ-İST.
Faks
: +90 212 671 31 30
GSM
: +90 546 582 01 52